Raise your knowledge about raised access flooring

Minkšti baldai

Amphora kampas – tai baldas, kuris sujungia formą su funkcija, panaikina ribas tarp kasdienybės ir meno.

123

 

Verona sofa išsiskiria raiškia skulptūrine forma, patraukliai atrodančia įvairiais rakursais. Tai skatina nestumdyti baldo pasieniais, o statyti atvirose interjerų erdvėse. Sėdimai daliai naudojamas aukštos kokybės porolonas arba lateksas.

123

 

Verona kampinė sofa - Skulptūrišką sofos formą išryškina grakšti linija, todėl baldas itin subtiliai atrodo atviresnėje erdvėje. Šitų baldų nebūtina statyti pasieniais, jie puikiai atrodo iš visų pusių net minimaliai apkrautame interjere. Tai baldai, kurie idealiai suvienija savyje kokybę,formą ir funkciją į vieną pilnai išbaigtą kūrinį.

123

 

Gravity kampas. Stilinga.  Rafinuotos linijos.  Modernus dizainas. Komfortas.  Gravity sofa skiriasi nuo kitų savo originalumu ir kokybišku rankų darbu. Platus odos ir jos spalvų pasirinkimas.

123

 

Gravity kušetė. Gravity kušetė puikiai tiks bet kokiame stilingame laukiamajame ar hole ir idealiai žiurėsis iš bet kokio taško. Tai nepriekaištingas stiliaus ir komforto derinys.  Platus odos ir jos spalvų pasirinkimas.

123

 

Verona fotelis. Verona fotelis yra stilingas ir originalus meno kūrinys. Jis vienodai elegantiškai atrodo vienas ar su kitais Verona baldais. Gaubtos fotelio linijos puikiai prisitaiko prie jūsų kūno užtikrindamos maksimalų komfortą.

12

 

Verona kampas. Verona kampas yra ne tik unikalus ir puikiai atrodo, bet ir yra nepaprastai patogus sėdėti. Elegancija, stilius, išskirtinumas – tai baldas, kuris sujungia formą su funkcija, panaikina ribas tarp kasdienybės ir meno.  Dizainerė Brigita Marija Špokaitė.

123

 

Amphora sofa. Amphora sofa yra labai patogi: sofos nugarinė dalis yra idealiai pritaikyta prie jūsų kūno ir užtikrina maksimalų komfortą tiek jūsų nugarai , tiek jūsų rankom. Šitas meno kūrinys puikiai atrodo iš visų pusių. Amphora sofa gali buti derinama su Amphora foteliais ir Amphora pufu.Platus gobeleno ir odos pasirinkimas. Galimos komplektacijos- 3+2+1 sėdimų vietų.

1

 

Amphora kušetė. Šita modernaus stiliaus kušetė buvo sukurta išreiksti elegancijai. Puikiai išvestos vingiuotos linijos, stilinga nugaros atrama, nuostabiai žiūrisi iš visų pusių. Parinkta aukščiausios kokybės oda,  idealiai sukirpta ir susiūta, preciziškai gula pabrėždama kušetės kontūrus.

123

 

Safari sofa - Safari sofa + dviviete sofa + fotelis yra patrauklūs savo ypatingai moderniu ir žaismingu dizainu. Baldai yra komfortiški, stabilūs ir ilgaamžiai. Unikalios konstrukcijos dėka jie puikiai atrodo, ir, kad ir kur be stovėtų, atkreipia dėmesi, nes yra preciziškai išbaigti iš visų pusių.
1

 

Tornado sofa. Patogumas, patvarumas ir unikalus stilius. Platus spalvų ir medžiagų pasirinkimas. Tornado puikiai atrodo iš visų pusių dideliame kambaryje ar ofise.

123

 

Amphora fotelis. Amphora fotelis yra stilingas ir originalus meno kūrinys. Jis vienodai elegantiškai atrodo vienas ar su kitais Amphora baldais. Gaubtos fotelio linijos puikiai prisitaiko prie jūsų kūno užtikrindamos maksimalų komfortą.

123

 

Eclipse. Išskirtinis dizainas. Tinka įvairioms kavinėms, restoranams.

123
© 2014 UAB "Ametus"
Tel.: +370 656 59100 El. paštas: info@ametus.lt
Rekomenduoja:

Sprendimas: Elektroninės vizijos